D12

22. května 2009 v 16:41 | Teryka AkA u EpE |  Životopis..:)

D12

´

Klik....
Členové: Proof
Kuniva
Ondre Moore
Bizarre
Eminem
Kon Artis

Proof....
Povolání: Rapper
Datum narození: 2.10.1973
Datum úmrtí: 11.4.2006..:(
Místo narození: Detroit, Michagan, USA
Místo úmrtí: Detroit, Michagan, USA
Znamení: Váhy
Člen skupiny: D12


Životopis....:)


Pravým jménem.....DeShaun Holton
DeShaun Holton.....známý především pod jménem Proof.....byl Americký rapper a člen skupiny D12.....Možná ho znáte...bo spíš ste znali..:( jako reklamního asistenta Eminema.....kterého dostal na výsluní popularity...:)a byli velice dlouho dobří přátelé......Proof je znám pod mnoha přezdívkami.....především Big Proof...:)....P......Derty Harry...bo......Oil Can Harry.....Jeho kariéra začala v jednom místním Hip Hopovém obchodu v Detroitu....ve kterém organizoval turnaje ve freestylu....:)....Na tomto místě poprvé potkal Eminema...kterému pk navrhnul uzavření přátelské party jemu a několika dalším přátelům....z čehož postupem času vznikla skupina D12...:)


Osobní život :

Jako dítě Proof poznával okolí se vším všudy....vloupával se a vstupoval i na místa.....kde byl přísný zákaz!!! Jeho otec pracoval v hudebním průmyslu jako producent (např. The Jones Girls, Marvin Gaye, Tower of Power)......Nicméně Proof v jednom interview nazval svého otce feťákem (crack head).......Říká se, že i jeho matka byla namočená v drogách....!!!!!Proof byl ale velice rád.....:)....když on a jeho matka mohli urovnat své problémy v dobách....kdy jeho matka četla báseň v songu "Billie Holiday" na jeho solovém albu......Proof jako své oblíbence uváděl: Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, LL Cool J, Public Enemy a Redman......určo něco znáte..:)......Objevil se v Eminemově filmu 8 Mile.....Jeho ztělesnil Mekhi Phifer.....zatímco Proof hrál postavu Lil' Tica...:)....freestylového rappera.....:)....který svým bojovým veršem porazí přední postavu filmu.....Také byl jediný rapper ve filmu......jehož freestyle byl opravdu autentický s jeho freestylem venku před filmem......Svou filmovou popularitu pak využil nahráním 6-ti songovým EP - Electric Cool-Aid: Acid Testing. (EP = Extended Play - prodloužená nahrávka, což znamená, že nahrávka je větší než vinyl, ale kratší než celé album).


Solo kariera :

Proof vydal solo nahrávky ve spolupráci s Eminemem....50 Centem...Method Manem....Nate Doggem....B-Real ( Cypress Hill).....T3 ( Slum Village).....Obie Tricem a samozřejmě ostatními členy D12......:)....Nahrávky vycházeli pod jeho vlastním labelem Iron Fist Records ve spolupráci s AMC.......Proof vždy říkal, že nespolupracoval s producenty Shady Records nebo Aftermath, protože chtěl postavit svůj label na nohy sám. 9. října 2005 vyšlo album Searching for Jerry Garcia.......10 let po smrti Jerryho Garcii...:(....frontmana rockové skupiny Grateful Dead......Proof řekl, že Jerryho Garciu považoval za génia, který trpěl pod lidskými vadami, které jsou pro každého člověka vlastní........Obdivoval Garciu pro jeho osobitý styl.......Album dostalo dobré zhodnocení v recenzích, které jej komentovaly jako "vybíravé" nebo "vlastní" vůči Proofově nátuře.


Smrt :.....:(:(:(

11. dubna 2006 Proof utržil těžká zranění hlavy v osudové přestřelce přibližně v půl páté ráno místního času......Celý děj se odehrál v klubu CCC, kde Proof dříve začínal svou kariéru - 8 Mile Road v Detroitu, Michigan.....Po přestřelce byl odvezen soukromým autem do St. John Health's Conner Creek Campus, ambulantního záchraného střediska, kde byl krátce po příjezdu prohlášen za mrtvého........Podle výpovědí svědků zemřel okamžitě v klubu....:(


12. dubna 2006 se Mario Etheridge (28 let) sám ohlásil Detroitské policii poté, co byl jmenován a popsán několika svědky......Mario údajně spor vyprovokoval......Policie zjistila, že je to synovec Keitha Bendera Jr.....druhého provokatéra z klubu, který byl údajně střelen Proofem během boje......Keith Bender Jr. během boje vytáhl zbraň a začal střílet......Proof byl ovšem pohotový a zbraň útočníkovi vyrazil a povalil jej na zem a střelil útočníka svou legálně drženou zbraní......Etheridge ihned začal střílet do rappera ze zálohy, který byl 4x trefen do oblasti hlavy a hrudníku.......Týden na to, 18. dubna 06, Keith Bender Jr. zemřel na následky střelných zranění.......Policie bohužel není schopna dodnes přesně popsat situaci, protože v klubu nejsou nainstalovány bezpečnostní kamery a svědci popisují spíše až situaci po boji.


Důsledkem Proofovi smrti, Snoop Dogg veřejně oslovil všechny rappery jejich kolegy, aby se spojili v jednotu, protože ztráta Proofa je označena jako "Ztráta celé hip hopové komunity". Poctu pak vzdal The Game, který byl prvním, kdo se oficiálně vyjádřil k tragédii......Game vzpomínal na přátelství mezi ním a Proofem a přislíbil věrnost v modlitbách svých i celé jeho BWS rodiny......Druhým byl Royce da 5'9'', který hluboce raněn smrtí jeho dobrého přítele.......Přáteli byli přes 9 let. "Doufám, že se na Proofa bude vzpomínat jako na velice talentovaného umělce a skvělého člověka a ne jako na oběť tragedie".......Eminem...jako třetí pak popsal Proofa jako zábavného, chytrého a okouzlujícího......Dodal, že bude velice postrádán jako "srdce a velvyslanec celé Detroitské hiphopové scény." Eminem.....ještě řekl, že Proof byl a vždy bude jeho nejlepším přítelem......:(:(:(:(:(:(


Po Proofovi zbyla rodina.....manželka Sharonda, synové DeShaun Rice a Elija Abel a dcera Katieva Walker. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Pajush Lady Pajush | Web | 22. května 2009 v 16:45 | Reagovat

mas u me diplomek zha spratelko:) libi x nelibi?

2 Lady Pajush Lady Pajush | Web | 22. května 2009 v 17:07 | Reagovat

nwm dej na diplomekco ces :)a diki sem si ikonki nevsimla:P

3 Lady Pajush Lady Pajush | Web | 22. května 2009 v 17:15 | Reagovat

hele? .. hlasnes mi na http://i-love-your-eyes.blog.cz/0905/sonbp-sa-zacina-hlasujte sem jáko Lady Pajush:)

4 Lady Pajush Lady Pajush | Web | 22. května 2009 v 17:19 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama